KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14257136
nr 1425 7136
Annie Bergman
(1889-1987), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 1941, fiskestuga. Olja på pannå, 23x32, yttermått inklusive ram: 29x38 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 18 oktober 2021
kl 20:22:14
16/10 00:06:09
300 kr
18/10 16:01:05
Annie Bergman
Läs mer om Annie Bergman